Ofis Nakliyesi

İşimiz yalnızca ev taşımacılığı ile sınırlı değildir. Aynı zamanda, ofis, şirket, büro malzemesi ve iş yeri taşımacılığı hizmeti de sunmaktayız. Eğer sizler de ofisinizi başka bir adrese taşımayı düşünüyorsanız, bizimle iletişime geçerek ofis taşımacılığı işlemlerinde uygulanan aşamaları öğrenebilir, taşıma sırasında nasıl işlemler uyguladığımızı öğrenebilirsiniz.

 

Kısaca açıklamak gerekirse, bizi arayarak taşınacak yük hakkında bilgi veren müşterilerimize ilk olarak telefon desteği ile hangi işlemleri nasıl uygulayacağımızı belirtiyoruz. Daha sonra, anlaşma yapıldığı takdirde, taşıma günü belirlenerek alanında uzman profesyonel ekibimizle birlikte taşımanın gerçekleşeceği adreste hazır bulunmaktayız. Ekibimiz, büro malzemelerinizi ayrı, koltuk ve varsa oturma gruplarını ayrı, kırtasiye malzemelerinizi ayrı olarak paketlemektedir. Sökülmesi gereken malzemeler teker teker sökülür ve zarar görmeyecek şekilde ambalajı yapılır. Daha sonra asansörlü taşıma sistemimiz sayesinde taşınır ve aracımıza yerleştirilir. Tekrar yeni ofisinizde aynı işlemler uygulanarak garantili bir şekilde taşınma işlemi sağlanmış olur.

 

Ofis, İş Yeri, Büro, Şirket Nakliyesi gibi iş ve işlemleriniz için bizimle iletişim kurabilir, bizden 7/24 destek talep edebilirsiniz.

 

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.