Hakkımızda

Taşınıyor musunuz? Tarsus’ta Profesyonel Evden Eve Nakliye Hizmeti Almak İçin Doğru Adrestesiniz.

 

Tarsus’un sayılı firmalarından olan YILDIRIM Nakliyat, uzun yıllardır nakliye hizmeti vermektedir. Şehirler Arası ve Şehir içi taşımacılıkta Asansörlü Nakliyat Evden Eve Taşımacılık kalitesiyle eşyalarınız güvende.

 

Evden eve nakliye hizmetlerinde taşımacılık işlemlerinin ne kadar zor olduğu taşınan herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Geçmiş yıllara bakacak olursak, nakliye işlerini müşterilerimiz kendi imkanlarıyla yapmaya çalışmış ve kendi olanakları ile taşınma işlemini gerçekleştirmişlerdir. Ancak evden eve nakliyenin bu denli zor olması üzerine bu alanda bir iş sahası oluştu ve evden eve nakliyat sektörü ortaya çıktı.

 

Bu sektörün hızla yayılması ve gelişmesi ile artık müşterilerimiz hiçbir zahmete girmeden küçük maliyetlerle evlerini, ofisleri veya parça eşya olarak yüklerini taşıtabilmektedir. Bizler de Tarsus Yıldırım Evden Eve Nakliye firması olarak, ekibi temelden yetişmiş olan kadroya sahip, alanında uzman şoförlerimiz ve asansörlü taşımacılık hizmetimizle Tarsus evden eve taşımacılık alanında kusursuz hizmet sunmaktayız. Tarsus evden eve nakliye sektörünün en başarılı firmalarından biri olarak hem Mersin merkezde hemde Tarsus’ta evden eve nakliyat çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

Tarsus ev taşımacılığı firması olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini her şeyden önce tutuyor ve bu doğrultuda hareket ederek iş ve işlemlerimizi tamamlıyoruz. Taşınmasını istediğiniz eşyalarınızın tamamını firmamız kendi yüküymüş gibi paketlemekte ve eşyalarınızın değerine göre sigorta yapmaktadır. Taşımacılık piyasasından çok daha ekonomik fiyatlar ile nakliye hizmeti alabileceğiniz Yıldırım Nakliyat, yüksek katlardaki eşyalarınız için asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

 

 

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.