Nasıl Çalışırız?

Her evden eve nakliye firmasında olduğu gibi, belirli şartlar altında çalışmamızı sürdürmekteyiz. Fakat, firmamıza has özellikte belirli çalışma şekillerimiz bulunmaktadır. Örneğin, Tarsus Yıldırım nakliyata özel paketleme ve ambalaj sistemimiz vardır. Kendimize özel sistemimiz sayesinde eşyalarınızın değeri ne olursa olsun aynı kalitede paketleme ve ambalajlama yapmaktayız.

 

Eşyaların Asansörle Taşınması…

Eşyalarınızı dilerseniz 2. kattan bile yük asansörü kullanarak taşımaktayız. Daha çok 3. kat ve yukarısı için kullanılan asansörlü taşımacılık sistemini, bizler daha çok kendi isteğimize göre değil de müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kullanmaktayız.

 

Sözleşme ve GARANTİ…

Sözleşme ve garantili taşımacılık bu işi gerçekten yapan kişilerin müşterilerine sunabileceği bir özelliktir. Kosan firmalar, aradaki komisyoncular firma olmadıkları için size iş garantisi veremezler. Bu nedenle, firmamız eşyalarınızın taşınması sırasında oluşabilecek tüm hasarlar için sizlere yenileme garantisi vermektedir. Firmamızın da gerçek anlamda nakliye hizmeti veren bir firma olduğunun kanıtı olan garantili nakliye ve sorunsuz taşınma işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.